4/14/2014

Kobieta jest jak kameleon
Kobieta to istota bardzo zagadkowa. Nigdy nie wie czego chce, nikt nie wie co sobie tak na prawdę myśli. Potrafi makijażem zmieniać się nie do poznania, ubrania też mają podobny wpływ. Raz jest skromna, a raz niczym bogini bije po oczach swoim pięknem. Raz jest aniołem, a raz demonem.
Ja powoli też zmieniam się i mój makijaż również potrafi działać cuda.
Raz jestem skromną i bardzo zwykła dziewczyną bez makijażu:Czasami dodaję trochę makijażu i staję się "zdrowsza" bardziej wyrazista, moja pewność siebie wzrasta.Ale czasami w naszym/moim życiu jest dzień gdy chcemy wyglądać jak 1 000 000 $$$. Chcemy odrobinę zaszaleć, wyglądać bardziej kobieco. Na pewno nie jest to makijaż do szkoły, ale odważne studentki nie powinny mieć już z nim problemu, wszystko zależy od naszego otoczenia. Ja zazwyczaj taką wersję siebie wybieram na niedzielę.

 
Może moje usta nie są perfekcyjnie obrysowane szminką, może moje kreski nie są idealne, a brwi błagają o podkreślenie, ale ja czuję się w takim wydaniu bosko i bardzo kobieco. 
No a moja pewność siebie, świadomość tego, ze ja też mogę być piękna rośnie.

Pamiętajcie, każdej z nas należy się taki dzień. Być może odrobina czerwonej szminki poprawi Wasz humor i poczujecie się lepiej ze sobą. 

Buziaki!!!
Pozytywna28 8 komentarzy:

 1. Mężczyźni tak nie potrafią i między innymi w tym nasza moc :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga wersja najbardziej mi się spodobała, świetny post!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej wyglądasz w drugiej wersji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :D Ostatnio tak najczęściej się noszę :D czasami zamiast kresek tuszuję mocniej rzęsy ;)

   Usuń
 4. druga wersja - idealnie :) w pozostałych też jest super :) a co do podkreślonych brwi - co za dużo to niezdrowo ;) zrób post o tym jak malować takie kreski, bo ja mam do tego dwie lewe ręce.. :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wielką chęcią zrobiłabym taki post, ale sama nie wiem jak wytłumaczyć jak je rysuję :D po prostu kreski maluję już od 4-5 lat :D więc trzeba ćwiczyć dużo :D a mi raz wyjdą piękne, a raz tragedia :D
   Ale na pewno spróbuję jakoś zobrazować to jak maluję kreski ;)

   Usuń

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger