1/21/2015

Na luzie - czyli sesja, coaching, Elle & Cosmopolitan, aplikacja na telefon, pojemniczki podróżne i praca

Wymyśliłam sobie, że będę pisać dla Was takie lekkie i niezobowiązujące posty na luzie. "Pogadam" sobie o jakiś ciekawostkach, coś Wam pokażę, co robię, co odkryłam co polecam. Taka blogowa wersja Vlogów.
Spodobał Wam się mój lazy day z grudnia, więc od czasu do czasu coś takie się tu pojawi.

No to zaczynamy, od tego jak spędziłam sobotni dzień:
Czyli YT, planowanie wpisów na bloga i ogarnianie pazurków. Bloga zaczynam traktować poważniej, dlatego planuję wpisy, zdjęcia itd. To moja mała praca, chociaż nic z niej nie mam materialnego, ale za to się rozwijam.
Moja mała biblioteczka, czyli książki przeczytane i te które czekają w kolejce. Może i zajmują sporo miejsca na biurku, ale uwielbia je tu mieć.
Sesja się zbliża, a wiec sterta notatek, ciepłe kapciochy i do nauki. <ciapki z Biedronki>

A w chwili przerwy poczytam dla mnie nowy magazyn Coaching. Rozwój, motywacja to tematyka która bardzo mnie interesuje. Z magazynu tego mogę też dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy na moje studia. Sporo o tematyce zarządzania. Coś czuję, że zacznę regularnie kupować. Jeśli będziecie zainteresowani, to powstanie jakiś wpis o tym magazynie.
Tak jak planowałam, tak też zrobiłam. Minimalizm w kupnie gazet. Limit na ten miesiąc wyczerpany. Elle kupione ze względu na krem. Kremik fajny, ale gazeta mnie mocno zawiodła. Jak dla mnie nic ciekawego. Cosmopolitan, lekki odmóżdżacz, ale bardzo go lubię.
Pojemniczki podróżne na kosmetyki moje mikro odkrycie. Nie muszę kupować drugich egzemplarzy kosmetyków do domu lub na stancje, wystarczy mi niewielka odlewka. Ameryki nie odkryłam, ale to moje prywatne odkrycie i całkiem niezły pomysł :D


Serdecznie polecam Wam aplikację Evernote. Możemy wszystko notować, zsynchronizować aplikację na komputerze, telefonie i tablecie i mieć łatwy dostęp do notatek. Polecam bardzo gorąco. Plusem tej aplikacji, jest czat gdzie możemy przesyłać notatki naszym znajomym.

Podoba Wam się ten pomysł na takie wpisy? 

6 komentarzy:

 1. Tak, super wpis :) Ja bloga również zaczęłam traktować poważniej, mimo, że korzyści materialnych z niego nie mam(moooże w przyszłości) W gruncie rzeczy to właśnie dzięki niemu łatwiej mi się pisze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) dla mnie blog wiele znaczy, dzięki niemu poznałąm wiele super ludzi, udało mi się osiągnąc cel i schudnąć 15 kg, poza tym nie ejstem już tą samą osobą co 4 lata temu gdy zaczynałam blogowąc :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś przeglądałam jakiś Coaching i dużo ciekawych treści tam było. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne sa akie wpisy :) dodawaj czesciej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny post
  http://pauline-memories.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger