3/16/2015

Jak przywołać wiosnę?

Wiosna raz jest, a raz jej nie ma. Pomimo tego, że nie zawsze czuć ją w powietrzu, to mój organizm odczuwa ja doskonale. Drodzy Alergicy, łączmy się w bólu i cierpieniu. No ale przecież nie o alergii będzie dzisiejszy post.
Jak przywołać wiosnę lub jak przygotować się na jej przyjście?
Oczywiście wyciągamy pastelowe i jaśniejsze ubrania. Nie będę Wam pokazywać przykładowych, bo chyba nie mam nic takiego co jest zarezerwowane tylko na wiosnę. Żadnej jasnej wiosennej torby nie mam, ale planuję taki zakup. Dzisiaj w u mnie będzie tak bardziej o małych szczegółach wiosennych.

Pastelowe lakiery do paznokci:Gdy tylko zaczyna się robić troszkę cieplej i chcemy już przywołać wiosnę zamieniamy nasze ciemne lakiery na jaśniejsze i pastelowe kolorki. Delikatne róże, błękity, fiolety i mięty to idealne kolory na wiosnę. Polecam Wam szczególnie lakiery Golden Rose Color Expert. Cudowna gama kolorów, świetna trwałość i niska cena.

Produkty do ust
Ciemne i matowe szminki zamieniamy na lekkie balsamy do ust, kremowe szminki i błyszczyki. Ja osobiście na pewno nie zrezygnuję z matowego wykończenia, ale na pewno postawię na jaśniejsze i bardziej żywe kolory. Będę to jaśniejsze czerwienie, fuksje czy róże i odcienie nude. Polecam Wam świetne lakiery do ust z Biedronki, idealne kolory na wiosnę.

Zapachy:
Ciężkie i intensywne zapachy zamieniamy na coś lżejszego, owocowego, kwiatowego. Stawiamy na bardziej słodkie i dziewczęce zapachy. Ja osobiście lubię wiosną i latem używać mgiełek zapachowych. Polecam Wam zapachy ze zdjęć, są cudowne i idealne na wiosnę i lato.

Kwiaty


Nic tak nie przywoła wiosny jak kwiaty w domu. Tulipany, żonkile, różyczki w wazonie wyglądają cudownie postawione na stole. A co z oknami? Możemy zakupić cudownie pachnące żonkile, hiacynty czy inne kwiaty doniczkowe.

Wiosno przyjdź!!! Mówię to ja, alergik :D

A jakie są Wasze sposoby na przywołanie wiosny?

Buziaki!!!
Pozytywna285 komentarzy:

 1. na przywołanie wiosny kupiłam małe krokusy w doniczce :) mam nadzieje, że chociaż troszkę postoją, bo już pięknie rozkwitają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja ostatnio zauważyłam, że drzewa mają już pąki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah te błyszczyki kuszą kolorami :
  Pozdrawiam Serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładna paleta barw lakierów do paznokci :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger