6/10/2016

Kolorowe chmurki - czyli case od etuo.pl


Każdy z Nas lubi dbać o swoje rzeczy. W szczególności dbamy o telefony, które narażone są na upadki, zarysowania itp. Kiedyś były to zwykłe gumiaki lub nudne kabury. A teraz case na telefon to dodatek do stylizacji, upiększenie telefonu. Jeśli chcecie dowiedzieć się co sądzę o case ze strony www.etuo.pl zapraszam do czytania.
__________________________________________________
Na wstępie chcę bardzo podziękować sklepowi www.etuo.pl za prezent, którym było powyższe etui.
Pewnie zastanawiacie się dlaczego wybrałam model na iPhone 5S? 
Wiedziałam, że będę wymieniać telefon więc nie było sensu zamawiać case na mój stary telefon, ale również nie wiedziałam kiedy ta wymiana dojdzie do skutku i jaki wybiorę telefon. 
Więc www.etuo.pl uszczęśliwiło moją siostrę. 


Na stronie www.etuo.pl znajdziecie mnóstwo przepięknych case'ów  na wiele modeli telefonów, wydaje mi się że każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Różne wzory, kolory, rodzaje, ale również sami możecie zaprojektować swój case. Dodatkowo na stronie znajdziecie mnóstwo różnych akcesoriów do telefonów, typu ładowarki, karty pamięci, słuchawki czy power banki. Dodatkowo w ofercie znajdziecie akcesoria na tablety. 
Ceny i wybór wzorów zdecydowanie zachęca do zakupów.

Etuo znajdziecie również na:
Instagram - @etuopl
Faceboku - Etuo.pl 
You Tube - Etuo.pl 


Co do samego case, jest on wykonany z miękkiego przeźroczystego silikonu pokrytego przepiękną grafiką. Etui jest rewelacyjnie dopasowane do telefonu, nic nie odstaje. Wszystkie guziczki pokryte silikonem bez problemu działają, a otwory na słuchawki czy ładowarkę są idealnie wykrojone, dzięki czemu nie ma problemu z podłączeniem. Dodatkowo w etui mamy fantastycznie wykrojone otowory na głośnik/mikrofon. 
Sam silikon jest bardzo wysokiej jakości, bo nie jest za sztywny, ale też nie powinien się rozciągnąć. Wzór jest bardzo ładnie nadrukowany, nie ma żadnych skaz czy niedopracowań. 

Oto wzór, który wybrałyśmy z siostrą: www.etuo.pl/apple-iphone-5-5s-etui-wesole-chmurki


Jeśli szukacie case'ów na swoje telefony z bardzo fajnymi wzorami, zdecydowanie polecam Wam odwiedzić stronę www.etuo.pl

Jak Wam się podoba nasz wybór? Znacie www.etuo.pl

Buziaki!!!
Pozytywna28


Post powstał we współpracy z www.etuo.pl, fakt ten nie wpłynął na moją recenzję.


9 komentarzy:

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger