9/11/2017

Zapomniana pasja - powrót do fotografii

Dzisiaj przychodzę do Was z postem bardzo luźnym, lekkim i przyjemnym. Opowiem Wam o mojej pasji jaką jest fotografia.
Zajawka na fotografię pojawiła się w moim życiu jakieś chyba 6-7lat temu. Zaczynałam od najprostszej małpki, podstawowego kompaktu. Robiłam zdjęcia wszystkiemu i wszystkim. Umawiałam się z koleżankami na sesje zdjęciowe. Gdy na 18 urodziny dostałam lustrzankę wszystko nabrało nowych barw, stało się piękniejsze. Pasją postanowiłam zarazić mojego chłopaka. Nasze randki to były plenery fotograficzne.
Co zabawne mieliśmy nawet kiedyś fotograficznego bloga, ale zaczęły się studia i zabrakło czasu. Wtedy też powstał właśnie ten blog. Na początku był tylko lifestyle, trochę kosmetyków. Gdy postanowiłam zabrać się za modę na nowo rozbudziłam pasję w moim chłopaku. Ale wtedy pasja we mnie lekko usnęła. Zdjęcia na bloga to nie zawsze to, brakowało mi naszych wspólnych spacerów z aparatami. Takim to oto sposobem ostatniej niedzieli zabraliśmy torby ze sprzętem i poszliśmy przypomnieć sobie stare czasy, czyli wakacje 4 lata temu.
To cudowne uczucie dzielić pasję ze swoją ukochaną połówką.

Koniecznie napiszcie jaka jest Wasza pasja i czy dzielicie ją ze swoimi ukochanymi? :* Bo jak widzicie u mnie oprócz blogowania jest też fotografia sama w sobie.
Oto co udało nam się ustrzelić.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger