11/17/2014

Wishlista Listopad 2014

Postanowiłam wprowadzić na bloga wpisy z moimi listami marzeń na dany miesiąc. To takie chciejlisty z rzeczami, które chcę kupić, ale bardzo często mi nie po drodze. 
Czasami jest tak, że jeśli uzewnętrznimy nasze zachcianki, plany i rzeczy które chcemy zrobić to szybciej dążymy do ich realizacji. 

No to przechodzimy do mojej listy marzeń na miesiąc listopad. Oto trzy książki które marzą mi się na ten miesiąc.
1. "Bądź Paryżanką gdziekolwiek jesteś"A.Barest, A. Diwan, C. de Maigret, S. Mas - jestem ogromną fanką paryskiego stylu, marzy mi się podróż do Paryża, więc muszę mieć tę książkę. Chcę poznać paryżanki i ich luźne podejście do życia i mody. Dodatkowo widziałam i czytałam kilka pochlebnych recenzji tej książki.
2. "Pełna moc możliwości" Jacek Walkiewicz - po obejrzeniu nagrania z jego wystąpienia na jednych z zajęć z zarządzania projektami, przepadłam. Człowiek ma fantastyczne podejście do życia i ja również chcę takie mieć. Dlatego muszę mieć tę książkę, chcę zmienić moje nastawienie. Zmieniłam swój wygląd, lekko nastawienie, teraz czasu uwierzyć w swoje możliwości.
3. "Radzka radzi, Tobie dobrze w tym" Magdalena Kanoniak - jako ogromna fanka mody nie wyobrażam sobie mojej kolekcji książek, którą chcę powiększyć bez książki naszej kochanej Radzi. Radzke znam z jeszcze z Pingera, a teraz na bieżąco oglądam jej filmiki na yt. Dodatkowo może to być świetny poradnik, który ułatwi mi zakupy i dodatkowo lepiej poznam swoją sylwetkę i fasony ubrań które do niej pasują.

 
 Zdjęcie pochodzi z bloga Katosu katosu.blogspot.com <klik>
 
Szminki Velvet matte Golden Rose tak zawładnęły moim sercem, że planuję kupić kilka sztuk. W tym miesiącu, chcę by do mojej kosmetyczki trafił kolorek nr. 20. Piękny bordowy jesienny kolor.


Tak oto wygląda moja mała lista marzeń do spełnienia na ten miesiąc. Oby udało się Wszystkie spełnić.
A Ty masz jakieś małe marzenie do spełnienia w tym miesiącu? :)

Buziaki!!!
Pozytywna281 komentarz:

  1. szminka ma piękny kolor :) ja nigdy nie planuję poszczególnych zakupów, zawsze wszystko kupuję na spontanie :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger