7/14/2017

Ciemny fiolet na lato - lakier hybrydowy Mollon Pro Hybrid Care nr. 23 INKY

Bardzo dawno nie było na blogu postów paznokciowych. Dzisiaj czas to zmienić. Przedstawiam Wam przepiękny lakier hybrydowy od Mollon Pro. Cały zestaw mam od ok. pół roku, ale ten kolor testuję dopiero pierwszy raz.
Zazwyczaj stawiałam na czerwienie, lub delikatne jasne pastelowe kolory. Za każdym razem gdy robiłam nowe paznokcie coś stawało mi na przeszkodzie abym mogła sięgnąć po ten przecudowny kolor.

Lakier hybrydowy od Mollon Pro z Serii Hybrid Care o nr. 23 i nazwie INKY to przepiękny fiolet, bardzo ciemny i głęboki. Szczerze mówiąc nigdy nie przepadałam za fioletowymi paznokciami. Jednak ostatnio dałam szansę bardzo rozbielonemu delikatnemu fioletowi z domieszką szarości. Tym razem zamarzyło mi się coś bardzo ciemnego.
Postanowiłam pierwszy raz wykorzystać ten kolor i się zakochałam. Jest delikatniejszy niż klasyczna czerń, przepięknie prezentuje się na krótkich paznokciach i delikatnie podbija opaleniznę na dłoniach. Zdecydowanie jest miłość.

Co do samych lakierów Mollon Pro z serii Hybrid Care to jestem nimi zachwycona. Przez cały okres noszenia przepięknie błyszczą, bardzo łatwo się je aplikuje. Ich krycie jest na bardzo dobrym poziomie. A trwałość mnie osobiście zachwyca. Nigdy nie zdarzyło mi się aby coś odprysło.

Połączenie bazy i topu Mollon Pro z lakierem hybrydowym od Semilac wytrzymało ponad 3tyg.
Jestem zachwycona i serdecznie Wam polecam te lakiery hybrydowe.
Znajdziecie je sklep.mollonpro.com

Zestaw startowy ze zdjęcia poniżej kupicie tutaj: sklep.mollonpro.com/Zestaw-Startowy

Znacie lakiery hybrydowe Mollon Pro? :* Jakie kolory obecnie goszczą na Waszych paznokciach? :*
Piszcie w komentarzach (każdy z Was może zostawić komentarz na blogu)

Buziaki!!!
Pozytywna28Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger