9/02/2020

Pielęgnacja oczu z Hylo Care

Dzisiaj może odrobię nietypowo, bo o pielęgnacji wzroku. Praca przy komputerze, w klimatyzowanym pomieszczeniu ze sztucznym światłem. Wystarczy, by nasze oczy były podrażnione, zaczerwienione i suche. Z racji, że już noszę okulary dbam o swój wzrok jeszcze bardziej. W dzisiejszym wpisie chciałam Wam polecić 3 bardzo ciekawe produkty.

Zacznijmy od kropli do oczy Hylo Care. To produkt który staram się mieć zawsze pod ręką. Łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia oczu, nawilżają. Idealnie sprawdzą się dla osób noszących soczewki. Zdecydowanie nasze must have na biurku w pracy.

Mogą być stosowane również przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Kolejnym produktem jest maść do oczu VitA POS. Produkt który wspiera nasze oczy, ale też okolicę oczu, powieki. To już odrobinę wyższa szkoła jazdy, produkt dla mnie do zadań specjalnych. Coś co idealnie nawilży oko i zniweluje uczucie piasku w oczach. Przeciwwskazaniem do stosowania tej maści jest noszenie soczewek.
Ostatni produkt to maska Posiforlid to idealny kompres na zmęczone oczy, ale też ratunek gdy pojawi się jęczmień czy gradówka. Maska wystarczy nam na ok. 90 użyć. Aktywujemy ją poprzez zagięcie blaszek zamieszczonych w żelu. 

Polecam Wam serdecznie te produkty, z czystym sumieniem. Bo już kiedyś produkty Hylo ratowały mnie z opresji podczas ataku alergii, gdy miałam ochotę wydrapać sobie oczy. Musicie mi uwierzyć, że to był dramat, a krople poleciła mi pani farmaceuta z zaufanej apteki. Dbanie o oczy jest bardzo ważne, szczególnie że mamy coraz więcej czynników drażniących w naszym otoczeniu.

Dajcie znać w komentarzach czy znacie te produkty i jak Wy dbacie o swój wzrok.

Buziaki!!!

Pozytywna28
 

1 komentarz:

  1. Nie używałam nigdy kropli ale chyba czas zacząć bo coraz więcej czasu spedzam przed komputerem i moje oczy domagają się nawilżenia, a jak długo krople mogą być używane po ich otwarciu?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger