11/05/2019

Nasze wnętrze z Poster Store

Dzisiaj tematyka jakiej jeszcze nie było na moim blogu, ale jest mi bardzo bliska. Uwielbiam ładne i dopracowane wnętrza, przytulne, które mają charakter i duszę. Powoli zaczynamy ogarniać przestrzeń w domu, żeby była bardziej NASZA. Z pomocą przyszedł nam Poster Store.
Marzyła mi się toaletka i ściana pełna obrazów czy grafik. Udało nam się połączyć oba marzenia i tak oto powstał ten kącik. Biel, drewno, czerń i plakaty o tematyce natury. Pewnie jeszcze jakiś rok temu byłyby to złoto różowe grafiki, ale klimaty mi się pozmieniały. No i ta wersja jest zdecydowanie bardziej przyjazna dla niej i dla niego. Mój J. jest zachwycony i wcale nie czuje się zdominowany przeze mnie w swoim własnym pokoju.
Poranne słońce, las we mgle, magiczny zimowy krajobraz i górski szczyt, to obrazy na które się zdecydowaliśmy, do tego czarne drewniane ramki. Elegancko, klasycznie, na zasadzie lekkiego kontrastu. Dlaczego właśnie takie naturalne klimaty? Bo jesteśmy fanami natury, spędzania czasu na spacerach po polach, lasach czy parkach. Cisza, spokój, magia.
Do tego prosta i mała toaletka. Biel i drewno, dodatki w kolorze szarości i srebra, mniej znaczy więcej, jak dla mnie połączenie idealne.
Obrazki i ramki Poster Store są wykonane z ogromną starannością. Sztywny papier i wysokiej jakości wydruk, ramki bez żadnych niedociągnięć, szybka z pleksi z każdej strony zabezpieczona folią. Przesyłka ekspresowa, wszystko dokładnie zapakowane.
Jestem oczarowana wyglądam i jakością. Nasze wnętrze nabrało zupełnie innego charakteru.

Na hasło "okiempozytywnej30" otrzymacie 30% zniżki na plakaty w sklepie Poster Store z wyłączeniem kategorii Selection. Kod ważny do 19.11.2019 00:00.

Dajcie znać jak Wam się podoba mój nowy, mały kącik.
Co sądzicie o naszym wyborze?

Dajcie znać w komentarzach.
Buziaki!!!
Pozytywna28

2 komentarze:

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger