1/13/2021

LAST MONTH - DECEMBER 2020

Plan na grudzień był ambitny, czyli mnóstwo cudownych i świątecznych kadrów. Niestety wyszło jak wyszło, ale czas podsumować ostatni miesiąc tego szalonego roku. 

Grudzień zaczęłam oczywiście od kalendarza adwentowego. Marzyłam o nim od kilku lat (no wiecie, zdarza się przecież marzyć o tak prostych rzeczach) a ten rok był idealny żeby w końcu się zdecydować i uprzyjemnić sobie ten czas do świąt. Jeśli chcecie, żeby na blogu pojawił się post z podsumowaniem zawartości i oceną kalendarza dajcie znać w komentarzach. 

Na początku miesiąca przyszedł czas na nowe paznokcie, za wcześnie było jeszcze na typowo świąteczne więc wybrałam wersję zimową.

Nasze wnętrze nabrało charakteru a pusta ściana dostała nowe obrazy, a to wszystko za sprawą współpracy z posterstore.pl

Pamiętam, że kiedyś bardzo lubiliście ubraniowe flat lay, więc postanowiłam do tego wrócić. Jestem ciekawa czy tego typu zdjęcia traktujecie jak inspiracje czy wolicie jednak, żeby stylizacje były na sylwetce?

Jako ogromna fanka zegarków zakochałam się w połączeniu złota z brązowym paskiem. Dziękuję czasomierz.pl

Czy zdarzyło Wam się kupić jakiś kolor szminki ponownie po jej zużyciu? U mnie zdecydowanie nie mogło zabraknąć Mac Mehr

W planach na rok 2021 jest rozwój, ale ja postanowiłam się zabrać za to już w grudniu. Polecam Wam serdecznie książkę Mateusza Grzesiaka Pewność siebie. Myślę, że w jednym z kolejnych postów napiszę Wam o niej coś więcej. 


No i nastał świąteczny czas. A jak są święta to jest sukienka, taka moja mała tradycja. Delikatnie plisowana mała czarna w białe kropeczki to zdecydowanie faworyt świątecznych stylizacji, a sukienka to oczywiście Moodo


W grudniu oczywiście nie mogło zabraknąć czerwonych i delikatnie świątecznych paznokci. Jak zawsze Agata stanęła na wysokości zadania i stworzyła prawdziwe dzieła sztuki. 


Razem z końcem roku przyszedł czas na #bestnine2020. Zdecydowanie lubicie najbardziej stylizacje, ale też nie mogło w tej 9 zabraknąć ślubnych kadrów.

Powtarzam się co miesiąc, ale znowu mam nadzieję że przyszły miesiąc będzie bardziej obfity w instagramowe kadry.

Buziaki!!!

Pozytywna28

1 komentarz:

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger