4/04/2019

Kropki i kreski z lakierami Constance Carroll 236 i 349

Wiosna w pełni, wszystko się budzi do życia, a mi zachciało się ciemnych paznokci. Takim oto sposobem powstał mój manicure z użyciem lakierów hybrydowych Constance Carroll. Jak już wspominałam Wam w poprzednich wpisach poświęconych lakierom tej firmy są one fantastycznej jakości. Pigmentacja na bardzo wysokim poziomie, konsystencja lakieru ułatwiająca aplikację i bardzo dobra trwałość.

W dzisiejszym manicure wykorzystałam dwa lakiery.
Lakier hybrydowy Constance Carroll PRO Hybrid Colour Gel 236 to przepiękny odcień szarego z lekko niebieskimi tonami.

Lakier hybrydowy Constance Carroll PRO Hybrid Colour Gel 349 to głęboka morska zieleń z domieszką niebieskich drobinek, które widoczne są głównie w słońcu.
Tym razem postanowiłam lekko zaszaleć. Połączyłam dwa kolory, są delikatne kropeczki i paseczki. Co prawda z wymalowanych paseczków nie jestem zadowolona, ale efekt ten jest spowodowany brakiem specjalnego cienkiego pędzelka. Połączenie kolorów według mnie wygląda bosko. 

Jeśli zastanawiacie się, czy warto zwrócić uwagę na lakiery hybrydowe Constance Carroll to zapewniam Was, że warto. Jak dla mnie są o wiele lepsze niż lakiery Semilac czy Neonail, a cena ich jest o wiele bardziej atrakcyjna. 

Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tych kolorach i moim połączeniu. W komentarzu napiszcie co obecnie gości na Waszych paznokciach, jestem bardzo ciekawa. 

Buziaki!!!
Pozytywna28Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Pozytywnej28 , Blogger